Päikesekaitsekiled - peegelkiled ja nanokiled

Päikesekaitsekile peamine eesmärk on tõrjuda päikesest tulenevat liigset kuumust ja negatiivset UV-kiirgust. Kile lisaväärtused on veel – takistada interjööri pleekimist, tagada täiendavat privaatsust, tõrjuda eredat valgust, säilitada stabiilne sisekliima, peegeldada ruumis köetavat soojust tagasi.

Päikesekaitsekilet on igale maitsele – nii heledat kui ka tumedat, alates läbipaistvast ja jõudes välja täiesti peeglini. Kilede toone on nii soojemat kui ka külmemat. 

Peegelseeria päikesekaitsekiled

Infinity Films Titan 80

See on päikesekaitsekile valikus kõige tugevam päikesekaitsekile, mis tõrjub rohkelt kuumust ning tagab täieliku privaatsuse valgel ajal. Aga nagu ikka – mida tugevam on päikesekaitsekile, seda tumedam on ka selle toon ruumis seestpoolt ning selle kile valikul tuleb arvestada naturaalse valguskaoga.

Päikesekaitsekile näitajad:

Infinity Films Titan 60

Pool peegel kile on meie valikus kõige populaarsem päikesekaitsekile, tänu oma headele omadustele. See kile laseb peegelkile seerias korralikult naturaalset valgust sisse, ilma et tekiks ” kogu aeg on pilves ilm” tunne, samas tagab päevasel ajal privaatsuse ning mis kõige tähtsam – tõrjub märkimisväärselt liigset kuumust. 

Päikesekaitsekile näitajad:

Infinity Films Bronze 80

Pronks peegel kile on üsna sarnane kile kroom peegel kilele, kuna nende omadused ja tugevused on peaaegu samasugused. Ka see kile tõrjub rohkelt kuumust ja tagab täieliku privaatsuse valgel ajal.  Kui kroom peegel kile jätab täieliku peegli ja ruumis sees on “külmem” toon, siis pronks peegel kile jätab pehmema peeglitooni väljast ja ruumis sees on “soojem” toon. 

Päikesekaitsekile näitajad:

Peegelseeria kilede garantii on 5. aastat, mida saab anda ainult ametlik edasimüüja ja selle paigaldaja. A.S Päikesekaitsekiled on Eestis ainsad ametlikud Infinity Films edasimüüjad. 

Infinity Films Nanotehnoloogia kiled

Infinity Films Nano 30

Infinity Films nanotehnoloogia kiled on metallivabad, seega need kiled ei  anna peegelkile välimust. Nano seeria kilede positiivne omadus on see, et need lasevad läbi rohkelt naturaalset valgust. 

Nano 30  on värvitu päikesekaitsekile ja tänu nanotehnoloogiale tõrjub see liigset päikesekuumust. Küll aga tuleb arvestada, et mida läbipaistvam on kile, seda väiksem on päikesekaitsekile tõhusus. 

Päikesekaitsekile näitajad:

Infinity Films Nano 50

Infinity Films Nano 50 on musta alatooniga kile, kuid seest poolt välja vaadates jätab toonid meeldivalt naturaalseks ning ei tee ruumi pimedaks. Nano 50 on täpselt “kuldne kesktee”, kuna on võimsam kui Nano 30, kuid heledam kui Nano 60. 

 

Päikesekaitsekile näitajad:

Infinity Films Nano 60

Infinity Films Nano 60 on musta alatooniga kile. Ka selle kile põhimõte on see, et tõrjuda liigset päikesekuumust, samas tagades naturaalne valgus ruumis. 

Seda kile võib paigaldada ainult väljapoole. 

Päikesekaitsekile näitajad:

Nanotehnoloogia kilede garantii on 10. aastat, mida saab anda ainult ametlik edasimüüja ja selle paigaldaja. A.S Päikesekaitsekiled on Eestis ainsad ametlikud Infinity Films edasimüüjad. 

Privaatsuskiled, Päikesekaitsekile, Toonkile, Energiakile, 3M kile, 3M Prestige 40, 3M Prestige 70 Klaaspakett hind, Päikest peegeldavad kardinad, Akende kiletamine Tartus, Privaatsus aknakile, Energiasääst, Rulood Tartu, Rulood akna külge, Akende kiletamine