A.S Päikesekaitsekiled pakuvad päikesekaitse- ja energiakilede, privaatsuskilede ja toonkilede paigaldust. Meil on oskused, et paigaldada erinevate brändide kilesid – paigaldame vastavalt kliendi soovidele ja hinnatundlikusele. 

 

 

Oleme ametlikud Infinity Films kilede paigaldajad ja edasimüüjad.

Mis on päikesekaitsekile?

Päikesekaitsekile eesmärk on tõrjuda päikesest tulenevat liigset kuumust. Päikesekaitsekile blokeerib sissetulevat negatiivset UV-kiirgust, tagades interjöörile pikema eluea ning andes toataimedele stabiilsema elukeskkonna.

Päikesekaitsekile aitab kokkuhoida jahutuskuludelt, lisaks tagab kile privaatsuse valgel ajal. 

Päikesekaitsekile on kahte sorti – peegelseeria ja nanaotehnoloogial põhinev kile. Mõlema seeria kiled blokeerivad ära 99% UV-kiirgusest.

Peegelkile

Peegelkile eesmärk on tõrjuda liigset päikesekuumust, tagades privaatsuse valgel ajal. Mida tumedam on peegelkile, seda võimsamad on ka selle omadused. Kõige tugevam peegelkile meie valikus on Infinity Films Titan 80, mida soovitame eelkõige kontoritele ja sellistele ruumidele, kus naturaalse valguse olemasolu ei ole nii oluline. Teine peegelkile variant meie valikus on Titan 60, mis laseb läbi ka naturaalset valgust, lisaks tõrjub kuumust märkimisväärselt ning annab ka privaatsuse. Kui Titan 80 jätab täieliku peegel-välimuse, siis Titan 60 on naturaalsem ja ei ole nii silmapaistev. Viimane peegelkile variant meie valikus on Bronze 80, mis on üsna võrdväärne Titan 80 päikesekaitsekilega, kuid erinevus seisneb selles, et Bronze 80 jätab seespidiselt soojema, pruunika tooni, kuid väliselt on peegel-välimusega. Infinity Films peegelkile keskmine eluiga on 6-7.aastat.

Nanokile

Nanotehnoloogial põhineva kile eesmärk on tõrjuda liigset päikesekuumust, jättes alles naturaalsed värvid ning andes osalist privaatsust. Mida tumedam on Nanokile, seda võimsamad on ka selle omadused. Kõige tugevam Nanokile meie valikus on Infinity Films Nano 60, mis jätab väliselt musta alatooni, samas lastes ruumi naturaalset valgust ja tõrjudes rohkelt päikesekuumust. Nano 60 päikesekaitsekilest heledam variant on Nano 50, mis tagab samuti hea kaitse kuumuse eest, kuid jätab naturaalsed värvid alles. Viimaseks lahenduseks on Nano 30, mis on kõige heledam päikesekaitsekile, andes väliselt vaid õhk-õrna kuma, kuid kindlasti tasub meeles pidada, et mida heledam on kile, seda vähem efektiivsed on selle omadused. Nanokile ei sisalda metalli nagu sisaldab seda peegelkile. Nanokile pind on siledam, kui on tavalise aknaklaasi pind ja seega on seda imelihtne puhastada ka peale kile paigaldust klaaspinnale. Nanokile annab hoonele elegantse välimuse.

Privaatsuskiled, Päikesekaitsekiled, Toonkile, Klaaspakett hind, Päikest peegeldavad kardinad, Akende kiletamine Tartus, Privaatsus aknakile, Energiasääst, Rulood Tartu, Rulood akna külge